Haber Detayı
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:31 Bu haber 1304 kez okundu
 
YAPTIĞI DAVRANIŞ TAKTİR TOPLADI
Özel güvenlik personeli Hüseyin Çömek her gün olduğu gibi dünde işe gitmek için yola çıktı. Pamukkale yolu üzerinde çevre yolu bağlantı noktasında yerde bir çanta buldu. İçinde önemli evrak, telefon ve bir miktar para olan çantayı sahibine teslim etti.
ÖZELHABER Haberi
YAPTIĞI DAVRANIŞ TAKTİR TOPLADI

Çantayı bulduğu noktada polis memurlarını arayarak durumu bildiren Hüseyin Çömek, Bereketli Karakolundan gelen polislerin tuttuğu tutanak sonrası çantayı sahibine ulaştırdı.

"BU ZAMANDA BÖYLE İNSANLARIN OLDUĞUNU BİLMEM ÇOK GÜZEL”

Çantanın sahibi Hüsamettin Topaloğlu, çantasını aracının çamurluğunda unuttuğunu yola devam edince hareket ettiği noktada çantasını düşürdüğünü, sonradan fark ettiğini belirterek, Desecure Özel Güvenlik Şirketi çalışanı Hüseyin Çömek’e duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti. Topaloğlu, “Bu zamanda böyle insanların olduğunu bilmek çok güzel. Çantayı alıp sağa sola da atabilirlerdi beni bulmaları, eksiksiz eşyalarımı teslim etmeleri gerçekten çok mutlu etti. Ne kadar dua ve teşekkür etsem azdır” dedi.

YOL KENARINDA BULDUĞU ÇANTAYI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Duyarlı vatandaş Hüseyin Çömek, “Böyle bir durum karşısında her insanın yapması gereken şeyi yaptı. Benim başıma gelseydi bu olay bana yapılmasını istediğim davranış bu olurdu. Maalesef kötü bir devirde yaşıyoruz inanlarımız ve güvenimiz ciddi ölçüde zedelendi. Umarım bizim davranışımız insanlık adına güzel bir mesaj ve umut olur” diye konuştu.

ÖZEL HABER- FATMA TUNÇER

 

Kaynak: (HM) - HABER MERKEZİ Editör: Raziye İLHAN
Haber Yazılımı google-site-verification=bCi6mkKPnWbrY703jwXKwgcUGqpPH4imFJNqyEvK2vs