Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 13:03 Bu haber 536 kez okundu
 
PAYLAŞANLAR PLATFORMU KURBAN BAYRAMINDA DA DURMADI
Denizli’de 2018 yılında Menderes Urfalı ve Hüseyin Kaban isimli iki gönüllü hayırsever tarafından 3 yıl önce kurulan, Paylaşanlar Platformu sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Platform, son olarak Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi 15 aileye kurban bağışında bulundu.
ÖZELHABER Haberi
PAYLAŞANLAR PLATFORMU KURBAN BAYRAMINDA DA DURMADI

Denizli’de iki gönüllü hayırsever tarafından 3 yıl önce kurulan, Paylaşanlar Platformu, her alanda yardım ve destek kampanyalarına devam ediyor. Bu kapsamda platform son olarak, Kurban Bayramı’nda, kurban kesemeyecek 15 aileye bağışta bulundu. Platformun sosyal medya hesapları ve bireysel iletişimleriyle destek sağlamak isteyen vatandaşlardan toplanan gelirler, toplumun her alanına dokunmaya devam ediyor.  Yurt içinden ve dışından kurban bağışında bulunan vatandaşların emanetleri platform kurucuları tarafından sahiplerine ulaştırıldı.  Platform kurucuları Hüseyin Kaban ve Menderes Urfalı platform olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, “Toplumumuzda dokunulması gereken ve desteğe ihtiyaç duyan her alanda yardım sağlamaya devam edeceğiz. Kurban Bayramı’nda da bu yönde çalışmalarımızı yaptık. Sanattan, sokak hayvanlarına canlı ve cansız yaşamayı bekleyen her alanda çalışmalarımız sürecek.” dedi.

Maddi imkansızlıklar sebebiyle yıl içerisinde yeterince et tüketemeyen ailelerde yapılan bu bağışla duydukları memnuniyeti dile getirerek platform kurucularına ve bağışta bulunana tüm destekçilere teşekkür etti.

 ÖZEL HABER -FATMA TUNÇER

Kaynak: (HM) - HABER MERKEZİ Editör: Raziye İLHAN
Haber Yazılımı google-site-verification=bCi6mkKPnWbrY703jwXKwgcUGqpPH4imFJNqyEvK2vs