Haber Detayı
19 Haziran 2021 - Cumartesi 11:34 Bu haber 880 kez okundu
 
“DENİZLİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Kongreden bugüne 145, atamadan bugüne 181 gündür Ak Parti Denizli İl Başkanı görevini yürüten Yücel Güngör, basın çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Güngör, il başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantıda, “Telefonum ve kapım hem siz basın mensuplarına hem de Denizli halkına 7/24 açıktır. Denizli’miz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
SİYASET Haberi
“DENİZLİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Güngör, “Kongreden bugüne 145, atamadan bugüne 181 gündür görevimin başındayım. Sizlerle bir araya gelmeyi çok istedik ancak tüm dünyayı kasıp kavuran ve etkisi hala devam eden Covid-19 pandemisi nedeniyle bir araya gelemedik. Vaka sayılarının azalmasıyla birlikte sizlerle buluştuk. Sizlerin de bizlerin de amacı Denizli’ye hizmet etmek. Tek derdimiz Denizli’nin Türkiye’nin en güzel şehri olması” dedi.

 

İl başkanlığı görevine gelmeden önce 4 yıl Merkezefendi İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu hatırlatan Başkan Güngör, “Bu süre zarfında 7 Haziran seçimlerine girdik. Akabinde tekrar edilen bir seçim yaşadık. Sonrasında maalesef 15 Temmuz hain darbe girişimini gördük. Son olarak referandum gerçekleşti. Yani bu 4 yıllık süreçte 4 önemli olay yaşamış oldum” diye konuştu.

 

“KAPIMIZ VATANDAŞLARIMIZA DAİMA AÇIK"

 

Siyaset arenasında her zaman sahada olmayı tercih eden bir siyasi yapısının olduğunu belirten Başkan Güngör, “Kapımız vatandaşlarımıza daima açık. Bizler onların dertleriyle dertleniyor, onların sevinçleriyle seviniyoruz. Bu kapsamda göreve geldiğimde ilk ziyaretimizi Çameli’ne gerçekleştirdik. Sonrasında büyün ilçelerimizi tek tek gezerek gerek esnaflarımızın gerek vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini aldık. Tavas ve Acıpayam dışında bütün ilçeleri ziyaret ettik. Ben bu memleketin çocuğuyum. Telefonum ve kapım hem siz basın mensuplarına hem de vatandaşlarımıza 7/24 açık. Bu makam Yücel Güngör’ün makamı değil” şeklinde konuştu.

Fatma TUNÇER

Kaynak: (HM) - HABER MERKEZİ Editör: Raziye İLHAN
Haber Yazılımı google-site-verification=bCi6mkKPnWbrY703jwXKwgcUGqpPH4imFJNqyEvK2vs